Evden Eve Nakliye

evden eve nakliyat

Evlerde bulunan eşyaların bir nakliye şirketi vasıtası ile ziyana uğramadan bir evden farklı bir eve nakline evden eve nakliye denir.

Evden eve taşıma organizasyonu, farklı bir eve taşınma faaliyetlerinin, möble, elektronik araçlar ile farklı aygıtların ziyan almaması gerekçesi çerçevesinde bütün tedbirlerin alınması içeriğiyle, belirli bir programla yerine getirilmesidir. Evinizde olan tüm eşyaların toparlanması, sarılarak zarar olasılığına karşılık tedbir alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınarak istenen yerlerine konumlandırılması sürecini ihtiva eder.

Evden Eve Taşıma Ne Anlamı İçine alır? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşıma, evinizde olan tüm eşyaların taşınacağınız eve transferinde, evinizde bulunan eşyaların hasar görmesini engelleyici önlemlerle beraber, tecrübeli personel tarafından söküm ve monte işlerinin de gerçekleştirildiği uzman bir taşımacılık modelidir.

Evden Eve Taşımacılık sadece evde bulunan eşyaların nakledilmesi manasında icra edilebileceği gibi, taşınılacak olan evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Evde bulunan eşyaların zarar görmesine izin verilmemesi niyetiyle, oldukları yerde sökme süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulumlarının yapılması ve kullanılmaya hazırlıklı duruma getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık işlemlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Nakliyat planının en başta gelen safhası ve unsuru konumuna gelen evden eve nakliye, görevinin sahiden mahiri bir ekip tarafından meydana getirilmediği durumda ağır ve çözümü imkan dahilinde olmayan dertlere neden olabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için verdiğiniz şirketin, alanında ehil ve tecrübeli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve nakliye kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile emniyet telkin eden bir ekip olması gereklidir.

Evden eve taşıma alanında en çok lüzum atfedilmesi icab eden öğe ambalajlamadır. Nakliyesi yapılacak mobilyalar, teçhizat ve evde bulunan eşyaların, kullanma şekillerine göre belirtilen bir takım ambalaj materyalleriyle sarılarak nakliyat amacıyla uygun bir şekle getirilmeleri ciddi derecede lüzumludur.

Birinci sınıf ve mütehassıs bir takviyeyle problemsiz bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık anlamı itibariyle nedir? sualini çok sayıda kişi sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma şeklinde düşünülmesi de yetersiz bir anlayış anlamıyla benimsenmektedir. Ev taşıma prosedüründe direkt olarak uygulamaya başlamadan evvel, makul bir programlama prosedürü yapılmalıdır.

İşletmemizin sahasında profesyonelleşmiş ve aynı zamanda tecrübeli kadrosu yardımı ile, taşınmanın tüm zahmetinden kolay bir şekilde uzak kalabilir ve az bir zamanda tercih ettiğiniz mekana eşya ve yüklerinizi taşıyabilirsiniz.


Evden Eve Nakliye Organizasyonu Sırasında Yerine Getirilen Faaliyetler

- Ön inceleme: Nakliyat işlemlerinin tam içeriğiyle sorunsuz yapılması adına taşınacak mekanda tetkik kapsamını belirten ve ayrıca kurumumuzun ücret almadan ifa ettiği eksper servisimizden yararlanabilirsiniz.

- Nakliyat sigortası: Eşya taşıma sigortası, eşya ve yüklerinizi nakliyat hizmetleri esnasında ihtimal dahilinde olan ve arzu edilmeyen hallere ve olaylara karşı teminat içerisine dahil eder.

- Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin düzgün şekilde sarımları, kamyon veya tıra düzenli yerleştirilmesi ve daha emniyetli nakledilmesi gayesiyle sökme hizmetleri yetkili personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Aynı zamanda Yatak odası gardrobu gibi demonteleri yapılan mobilyalarınız, yeni mekanınızda sizin belirttiğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından kurulumları yapılır.

- Ambalaj için malzeme seçimi ve Ambalajlama: Elektrikli eşyalar, möbleler, mutfak unsurları ve diğer tüm eşyalar için çeşitli paketleme gereçleri kullanılmak suretiyle ambalajlama işlemleri uygulanmaktadır.

- Taşıma aracına istifleme: Demonteleri ve de sarımları yapılmış olan möble ve diğer malzemelerinizin nakliye esnasında zarar görme ihtimaline karşın korunmaları, taşıma aracına muntazam yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen yerleşim yerine nakilleri yapılan ve kurulumları tamamlanan eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya hazır duruma getirilir.

- Eşya barındırma: Ev eşyası barındırma hizmetleri sunan işletmemize ulaşmak suretiyle gereken korumalı sandıklarınızı isteyebilir, nitelikli ve emniyetli ev eşyası barındırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamız tarafından Evden eve nakliyat faaliyet alanında bilhassa eşya emniyetliliği hususuna etraflıca özen gösterilmektedir. Organize bir şirket olmanın sağladığı uzman perspektif neticesinde, yük ve eşyaların çalınması veya zarar görmesi gibi olayların önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusu için işletmemizin her bir ekonomik duruma elverişli fiyatlandırma aranjmanı sonucunda, her şahıs rahat bir şekilde söz konusu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin sıkıntısız bir biçimde ve güvenilir koşullar kapsamında sevk edilmesi ve konumlandırılması için, işletmemize her zaman güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Hüseyin DOĞAN

  Alanya'dan Hakkari'ye Yurtiçi Nakliye şirketiyle taşındım. Yurtiçi Taşımacılık, şehirler arası evden eve nakliyat hakkında sağlam bir kuruluş. Modern bir hizmetle karşılaştım. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün hizmet sundular. Yurtiçi Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Şehnaz ŞEN

  Alanya'da olan 5 + 2 dairemi bir yakınımın önerisiyle Yurtiçi Nakliyat şirketine taşıttım. Enver bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde ev nakliyesi işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Yurtiçi Nakliyatı Alanya ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Büşra DOĞAN

  Alanya içinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan şirketleri incelediğimde, Yurtiçi Taşımacılık şirketinin diğer nakliyat firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Yurtiçi Nakliyattan Derviş bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Yurtiçi Nakliyeye teşekkür ederim. Yurtiçi Nakliyatı tüm Alanya halkına tavsiye ediyorum.