Alanya Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

İşletmemiz Alanya Büro Taşıma hizmetleri şirketleri içinde güçlü organize özelllikleri ve aynı zamanda yüzde yüz müşteri tatmini anlayışına sahip öncü konumundaki bir kuruluştur.

İş yeri nakliyesi başka nakliye cinslerinden ayrıcalıklı bir kalıpta daha ayrıntılı dikkat ve de potansiyel gerektiren bir nakil biçimidir.

Büro nakliyesi faaliyetlerimizde arz ettiğimiz hizmet içeriğinde herşeyden önce taşıma işlemlerinde görev verdiğimiz bir personel verdiğiniz adrese gelir ve iş yerinizde mevcut bulunan eşyalarınızı tetkik eder. Analiz işlemi bitiminde transfer programı yapılır.

Nakil faaliyetleri esnasında naklin daha aktif ve kolay yapılabilmesi nedeniyle işyerinde mevcut bulunan tüm eşya ve malzemeler bölümlerine ayrılarak nakledilir. evrak rafları ve iş yeri mobilyalarının demonte işlemleri nispeten hızlı olabilmesi amacıyla kendinden şarjlı söküm aletleri tercih edilmektedir. Bütün iş yeri eşya ve malzemeleri yurtdışından gelen balonlu garft kağıtlara sarılarak paketlenir. Evraklar ile masa aksesuarlarıysa kolilere konulmak suretiyle üzerlerine lüzumlu olan açıklayıcı bilgi yazılarak karışıklık engellenir.

Kuruluşumuz işyeri nakliye faaliyetlerini güvence altına dahil etmektedir.

Alanya Ofis Taşıma faaliyet alanında senelerdir önder konumunu muhafaza etmekte olan işletmemiz Yurtiçi Lojistik, itimat ve profesyonellikle Alanya'lılara hizmet sunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Alpaslan SELVİ

  Alanya'dan Hakkari'ye Yurtiçi Nakliye şirketiyle taşındım. Yurtiçi Taşımacılık, şehirler arası evden eve nakliyat hakkında sağlam bir kuruluş. Modern bir hizmetle karşılaştım. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün hizmet sundular. Yurtiçi Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Elif YÜCEL

  Alanya'da olan 5 + 2 dairemi bir yakınımın önerisiyle Yurtiçi Nakliyat şirketine taşıttım. Enver bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde ev nakliyesi işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Yurtiçi Nakliyatı Alanya ve çevresinde evden eve nakliye ihtiyaçları için taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ayten SÖNMEZ

  Alanya içinde asansörlü nakliyat hizmetleri olan şirketleri incelediğimde, Yurtiçi Taşımacılık şirketinin diğer nakliyat firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Yurtiçi Nakliyattan Caner bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Yurtiçi Nakliyeye teşekkür ederim. Yurtiçi Nakliyatı tüm Alanya halkına tavsiye ediyorum.